ZÁZNAMY přednášek ZDARMA

Zajímá Vás, jak vypadá studium u nás? Chcete se přesvědčit o znalostech našich lektorů? Během dubnového Týdne otevřených dveří jsme pro Vás připravili ON-LINE odborné a zajímavé přednášky ZDARMA, které můžete nyní shlédnout.

ZÁZNAMY níže uvedených přednášek: ZDE.

Bludiště premenstruačního syndromu – Kateřina Boesenberg, ND, zakladatelka a ředitelka školy.

Jak podpořit přirozenou detoxikaci… nejen na jaře – Mgr. Karolína Kunftová – klinická naturopatka

Hudební anatomie člověka – MUDr. Ondřej Nývlt – prezident Aliance výživových poradců

Únava z pohledu funkční medicíny – MUDr. Tereza Černá, CFMP – funkční lékařka

Představení Školy Klinické Naturopatie – Anežka Samorová – studijní oddělení


Škola Klinické Naturopatie nabízí nejkomplexnější vzdělání v oblasti přírodní medicíny. Studijní obory Klinická naturopatie, Západní fytoterapie a Klinická nutriční medicína jsou v zahraničí ceněnými obory přírodní medicíny a těší se uznání jak veřejnosti, tak i v odborných kruzích.

Výhodou naší školy je, že ji můžete studovat i při zaměstnání, studium je vhodné jak pro laiky, tak i odborníky (výživové poradce/specialisty, nutriční terapeuty, fitness trénéry, zdravotní sestry, lékaře). Výuka víceletých oborů a jednoletého studia probíhá v Praze cca 1x měsíčně od pátku do neděle, záleží na studijním oboru.

Na naší škole můžete studovat víceleté obory, rovněž i jednoleté studium Klinické Naturopatie anebo ON-LINE program celostní péče.

Detailní informace k celému našemu lektorskému sboru najdete přímo ZDE.

O studium je každoročně velký zájem, proto neváhejte s přihlášením. V tuto chvíli je kapacita zaplněná již z poloviny. Nové ročníky víceletého a jednoletého studia otevíráme v září 2024, a to již po dvanácté.

ZÁVAZNÉ PŘIHLÁŠKY KE STUDIU JSOU OTEVŘENY. Všechny naše studijní obory najdete ZDE, kde se můžete ke studiu přihlásit.

Buďte napřed. Studujte s námi.

Vaše dotazy ke studiu směrujte prosím na kolegyni Markétu Škopkovou ze studijního oddělení na email: info@skolanaturopatie.cz nebo na tel. č.: 723 285 842 (po-pá 10:00 – 15:00, mimo tento čas zavolám zpět do 24 hodin).