Přihlášky ke studiu 2024/25

Vážení zájemci,

již nyní se můžete závazně přihlásit ke studiu na školní rok 2024/25.

Studijní obory a přihlášky najdete ZDE.

Škola Klinické Naturopatie nabízí nejkomplexnější vzdělání v oblasti přírodní medicíny. Studijní obory Klinická naturopatie, Západní fytoterapie a Klinická nutriční medicína jsou v zahraničí ceněnými obory přírodní medicíny a těší se uznání jak veřejnosti, tak i v odborných kruzích.

Na naší škole můžete studovat víceleté obory, rovněž i jednoleté studium Klinické Naturopatie anebo ON-LINE program celostní péče.

Výhodou naší školy je, že ji můžete studovat i při zaměstnání, studium je vhodné jak pro laiky, tak i odborníky (výživové poradce/specialisty, nutriční terapeuty, fitness trénéry, zdravotní sestry, lékaře). Výuka probíhá cca 1x měsíčně od pátku do neděle, záleží na studijním oboru.

Detailní informace k celému našemu lektorskému sboru najdete přímo ZDE.

O studium na naší škole je každoročně velký zájem, proto neváhejte s přihlášením. Kapacita je již z poloviny zaplněná. Nové ročníky otevíráme v září 2024, a to již po dvanácté. Buďte napřed. Studujte s námi.

Vaše dotazy ke studiu směrujte prosím na kolegyni Markétu Škopkovou ze studijního oddělení na email: info@skolanaturopatie.cz nebo na tel. č.: 723 285 842 (po-pá 10:00 – 15:00, mimo tento čas zavolám zpět do 24 hodin).

Záznamy všech přednášek zdarma z TÝDNE OTEVŘENÝCH DVEŘÍ z dubna 2024 najdete ZDE.

Zajímá Vás, jak vypadá studium u nás? Chcete se přesvědčit o znalostech našich lektorů? Na odkazu výše, na Youtube Školy Klinické Naturopatie, najdete záznamy těchto přednášek zdarma:

Kateřina Boesenberg, ND: Bludiště premenstruačního syndromu
Mgr. Karolína Kunftová: Jak podpořit přirozenou detoxikaci nejen na jaře
MUDr. Ondřej Nývlt: Hudební anatomie člověka
MUDr. Tereza Černá, CFMP: Únava z pohledu funkční medicíny 
Anežka Samorová: Představení Školy Klinické Naturopatie, jejích studijních programů