Náš portál o zdraví Brainberry přináší širokou nabídku webinářů z oblasti zdraví, naturopatie, přírodní medicíny, výživy, tradiční komplementární a funkční medicíny od českých i zahraničních odborníků. 

Cílem Brainberry je předávat kvalitní odborné informace na aktuální témata založené na aktuálních výzkumech a vzdělávat laickou i odbornou veřejnost, kdykoliv a odkudkoliv, bez omezení.

Vzdělávejte se svým tempem a podle toho, co vás zajímá. E-learningem šetříme váš čas a náklady, ale také životní prostředí. 
Našimi lektory jsou čeští a zahraniční odborníci, kteří mají vůči zdraví nezaujatý a nezkreslený postoj, sdílejí své názory a znalosti, svou expertízu a strategie

Najdete zde také sekci „Pro odborníky“, v níž je obsah určený pro nutriční terapeuty, naturopaty, lékaře či odborný zdravotnický personál. Registrovat se do této sekce mohou naši absolventi a studenti od 2. ročníku a výše.

Zaregistrujte se a vytvořte si svůj osobní účet, kde budou všechny vaše webináře na jednom místě ihned k přehrání. Můžeme vám také zasílat newsletter s informacemi o nejnovějších webinářích. Sociální sítě se spoustou reels a tipů: FACEBOOK a INSTAGRAM.

Kvalitní vzdělání je základem kvalitního života, aneb jak řekl Kofi Annan: “Ve znalosti je síla. Informace jsou osvobozující. Vzdělání je předpokladem vývoje v každé společnosti, v každé rodině.”

Darujte kdykoliv vašim blízkým a kamarádům poukaz na webinář jako dárek.

Brainberry.cz založila Kateřina Boesenberg BHSc. ND, ředitelka a zakladatelka Školy Klinické Naturopatie.

Jakékoliv dotazy rádi zodpovíme na info@brainberry.cz

Těšíme se na Vás.
Tým Brainberry.