Náhradní termíny zkoušek z předmětů

Hromadné náhradní termíny zkoušek probíhají ve škole každý školní rok během březnového a říjnového výukového bloku víceletého studia.

Nejbližší hromadný náhradní termín proběhne v průběhu výukového bloku 24.-26.3.2023.

  1. Hromadný náhradní termín zkoušek, které proběhly online, se bude konat v úterý 21.3.2023 od 18:00 do 20:30 online.
  2. Hromadný náhradní termín písemných zkoušek, které proběhly osobně ve škole, se bude konat během březnového výukového bloku v sobotu 25.3.2022 od 7:00 do 8:50 ve škole (číslo učebny přihlášeným pošleme v týdnu před).

V jednom termínu je možné absolvovat více zkoušek, je na Vašem uvážení, kolik zvládnete.

Pokud máte zájem si nějakou písemnou zkoušku dopsat či opravit, informujte nás emailem nejpozději do neděle 19.3.2023, jakou/é zkoušku/y (předmět + ročník + pololetí) si chcete doplnit a kdy, abychom je pro Vás připravili.

V případě, že Vám chybí zkouška, která proběhla ústně, a chtěli byste si ji doplnit, napište nám prosím do 5.3.2023 jaká a domluvíme se jednotlivě dle časových možností zkoušející lektorky/a (také by proběhlo během březnového výukového víkendu).

Pokud by Vám tento termín nevyhovoval, je zde i možnost individuálního náhradního termínu dle dohody (ten je však zpoplatněn 500,- Kč/termín – během jednoho termínu je možné napsat více zkoušek). Pro domluvu individuálního náhradního termínu se, prosím, obracejte na studijní oddělení na info@skolanaturopatie.cz.

Zkoušky, jejichž řádný termín probíhal za osobní účasti, není možné absolvovat online.

Náhradní termín závěrečných ústních zkoušek k zakončení studia

Náhradní termín závěrečných ústních zkoušek k zakončení studia pro absolventy z předchozích let probíhá vždy ve stejném termínu jako řádný termín 4. ročníku v aktuálním školním roce.

Ve školním roce 2022/2023 to bude o víkendu 22.-23.4.2023 (v případě malého počtu studentů pouze v sobotu 22.4.).

Ty z Vás, kteří se ústní zkoušky v tomto termínu budou chtít účastnit, prosíme, aby nás o své účasti informovali emailově na info@skolanaturopatie.cz do 28.2.2023.

Zkoušky je možné se zúčastnit, i když nemáte zbývající studijní povinnosti splněné, diplom o úspěšném absolvování studia pak obdržíte po splnění poslední studijní povinnosti.

O adrese konání budeme účastníky včas informovat a v dubnu pak obdrží časový harmonogram zkoušky s přesným časem zkoušení.

Další možný termín absolvování závěrečné ústní zkoušky bude pravděpodobně na jaře 2024.