Náhradní termíny zkoušek z předmětů

Hromadné náhradní termíny zkoušek probíhají ve škole každý školní rok během březnového a říjnového výukového bloku víceletého studia.

Nejbližší hromadný náhradní termín proběhne v průběhu výukového bloku 24.-26.3.2023. Konkrétní den a čas a možnost přihlášení zde zveřejníme cca tři týdny předem.

Pokud by Vám tento termín nevyhovoval, je zde i možnost individuálního náhradního termínu dle dohody (ten je však zpoplatněn 500,- Kč/termín – během jednoho termínu je možné napsat více zkoušek). Pro domluvu individuálního náhradního termínu se, prosím, obracejte na studijní oddělení na info@skolanaturopatie.cz.

Zkoušky, jejichž řádný termín probíhal za osobní účasti, není možné absolvovat online.

Náhradní termín závěrečných ústních zkoušek k zakončení studia

Náhradní termín závěrečných ústních zkoušek k zakončení studia pro absolventy z předchozích let probíhá vždy ve stejném termínu jako řádný termín 4. ročníku v aktuálním školním roce.

Ve školním roce 2022/2023 to bude o víkendu 22.-23.4.2023 (v případě malého počtu studentů pouze v sobotu 22.4.).

Ty z Vás, kteří se ústní zkoušky v tomto termínu budou chtít účastnit, prosíme, aby nás o své účasti informovali emailově na info@skolanaturopatie.cz do 19.2.2023.

Zkoušky je možné se zúčastnit, i když nemáte zbývající studijní povinnosti splněné, diplom o úspěšném absolvování studia pak obdržíte po splnění poslední studijní povinnosti.

O adrese konání budeme účastníky včas informovat a v dubnu pak obdrží časový harmonogram zkoušky s přesným časem zkoušení.

Další možný termín absolvování závěrečné ústní zkoušky bude pravděpodobně na jaře 2024.