Náhradní termíny zkoušek z předmětů / závěrečné zkoušky jednoletého studia

Hromadný náhradní termín písemných zkoušek, které proběhly osobně ve škole, se bude konat během říjnového výukového bloku v sobotu 14.10.2023 od 7:00 do 8:50 ve škole VOŠ Podskalská 10, Praha 2, (číslo učebny přihlášeným pošleme v týdnu před), dorazit můžete kdykoliv v daném časovém okně, tak abyste stihli zkoušku/y napsat.

V jednom termínu je možné absolvovat více zkoušek, je na Vašem uvážení, kolik zvládnete.

Pokud máte zájem si nějakou písemnou zkoušku dopsat či opravit, informujte nás emailem nejpozději do neděle 1.10.2023, jakou/é zkoušku/y (předmět + ročník + pololetí) si chcete doplnit, abychom je pro Vás připravili.

V případě, že Vám chybí zkouška, která proběhla ústně, a chtěli byste si ji doplnit, napište nám prosím taktéž do 1.10.2023 a domluvíme se jednotlivě dle časových možností zkoušející lektorky/a (také proběhne během říjnového výukového víkendu).

Kdyby Vám hromadný náhradní termín nevyhovoval, je zde i možnost individuálního náhradního termínu dle domluvy (týká se písemných zkoušek), který je zpoplatněn (500,- Kč/termín). Pro domluvu individuálního náhradního termínu se, prosím, obracejte na studijní oddělení na emailu: info@skolanaturopatie.cz, zkoušku/y vám rádi připravíme.

Další hromadný náhradní termín proběhne během březnového výukového bloku v roce 2024 a opět Vás budeme včas přímo zde informovat.

Zkoušky, jejichž řádný termín probíhal za osobní účasti, není možné absolvovat online.

Náhradní termín závěrečných ústních zkoušek k zakončení studia víceletých oborů

Náhradní termín závěrečných ústních zkoušek k zakončení studia pro absolventy z předchozích let probíhá vždy ve stejném termínu jako řádný termín 4. ročníku v aktuálním školním roce.

Nejbližší termín je vypsaný na 20.4.2024. Musí být naplněna minimální kapacita 8 osob.

Zkoušky je možné se zúčastnit, i když nemáte zbývající studijní povinnosti splněné, diplom o úspěšném absolvování studia pak obdržíte po splnění poslední studijní povinnosti.

O adrese konání budeme účastníky včas informovat a pak obdrží časový harmonogram zkoušky s přesným časem zkoušení.

Jakékoliv Vaše dotazy rádi zodpovíme na studijním oddělení na emailu: info@skolanaturopatie.cz nebo na tel.č. 723 285 842.