Týden otevřených dveří ve Škole Klinické Naturopatie 17.-20.4.2023 – REGISTRACE

Týden otevřených dveří ve Škole Klinické Naturopatie se bude konat ON-LINE od 17.4 do 20.4.2023 (pondělí až čtvrtek).

Zajímá Vás, jak vypadá studium u nás? Chcete se přesvědčit o znalostech našich lektorů? Každý den ve večerních hodinách proběhne
ON-LINE živě jedna přednáška ZDARMA.

Pokud máte zájem o přednášky ZDARMA, registrujte se prosím ZDE. Pouze zaregistrovaným účastníkům můžeme zaslat link na vysílání.

V průběhu TOD Vám každý den v dopoledních hodinách zašleme odkaz na večerní vysílání. Přednášky budeme nahrávat a všem zaregistrovaným zašleme v následujím týdnu odkazy ke shlédnutí záznamů ZDARMA. Doporučujeme však účast živého vysílání, na konci každé přednášky bude lektor mít prostor odpovídat na Vaše doplňující dotazy k dané přednášce.

PROGRAM:
Pondělí 17.4.2023 od 19:00 – Pavla Pavlištová: Zdravá domácnost s non toxic
Úterý 18.4.2023 od 19:00 – Bc. Petra Svobodová: Stabilní glykémie jako klíč k hormonální rovnováze
Středa 19.4.2023 od 19:00 – Mgr. Karolína Kunftová: Jak podpořit regeneraci – po zimě, nemoci či výkonu
Čtvrtek 20.4.2023 od 19:00 – Veronika Pecho, manažerka ŠKN: Představení Školy Klinické Naturopatie, jejích studijních programů a prostor pro dotazy zájemců o studium + Kateřina Boesenberg, ND: Jak dostat mozek do rovnováhy (záznam)Škola Klinické Naturopatie nabízí nejkomplexnější vzdělání v oblasti přírodní medicíny. Studijní obory Klinická naturopatie, Západní fytoterapie a Klinická nutriční medicína jsou v zahraničí ceněnými obory přírodní medicíny a těší se uznání jak veřejnosti, tak i v odborných kruzích.

Na naší škole můžete studovat víceleté obory, rovněž i jednoleté studium Klinické Naturopatie anebo ON-LINE program celostní péče.

Výhodou naší školy je, že ji můžete studovat i při zaměstnání, studium je vhodné jak pro laiky, tak i odborníky (výživové poradce/specialisty, nutriční terapeuty, fitness trénéry, zdravotní sestry, lékaře). Výuka probíhá cca 1x měsíčně od pátku do neděle, záleží na studijním oboru.

Detailní informace k celému našemu lektorskému sboru najdete přímo ZDE.

O studium na naší škole je každoročně velký zájem. Pokud máte vážný zájem o studium od září 2023, vyplňte již nyní nezávaznou předběžnou přihlášku ke studiu ZDE a my Vás budeme přednostně informovat o otevření závazných přihlášek ke studiu.

Nové ročníky otevíráme v září 2023, a to již pojedenácté.

Buďte napřed. Studujte s námi.

Vaše dotazy ke studiu směrujte prosím na kolegyni Markétu Škopkovou ze studijního oddělení na email: info@skolanaturopatie.cz nebo na tel. č.: 723 285 842 (po-pá 10:00 – 15:00, mimo tento čas zavolám zpět do 24 hodin).