Zelené potraviny terapeuticky i prakticky

Neděle 28. 5. 2023 – 10:00 – 13:00 hod

Na tomto semináři si představíme základní zelené superpotraviny (mladý ječmen, mladá pšenice, spirulina, chlorella a brokolice) a hlavní rozdíly v nich. Dozvíte se o aktivních látkách, jejich působení a využití v praxi.
Budeme se zabývat konkrétními příklady v terapii, indikacemi i kontraindikacemi. Na závěr semináře je pro Vás připravena ochutnávka. Kvalitu zelených potravin otestujeme více smysly, abyste uměli vybrat ty opravdu kvalitní. Dostanete a vyzkoušíte také terapeutické smoothie a další kulinářská doporučení.

Mgr. Karolína Kunftová

Lektorka: Mgr. Karolína Kunftová nejprve vystudovala přírodovědeckou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, kde ji nejvíce nadchla biologie a fyziologie člověka i botanika. V posledním roce studia si vybrala studijní pobyt v holandském Maastrichtu, kde se věnovala oboru Public Health and Health Management. Poté pracovala v oblasti fyzio-fitness a současně jako HR managerka v IT firmách. Až v roce 2016 objevila naturopatii a ta ji změnila život. Vystudovala dvoj-obor Klinická nutriční medicína a Západní fytoterapie na Škole Klinické Naturopatie. Od roku 2018 se věnuje své naturopatické praxi. Ráda se neustále vzdělává a experimentuje, aby mohla svým klientům i studentům být dobrou průvodkyní na cestě ke zdraví. Více informací naleznete na www.karolina-naturopatie.cz. V roce 2020 Karolína převzala kliniku Naturopathic Solutions v Praze a věnuje se také propagaci naturopatie na živo i na sociálních médiích.

Úroveň: *
Stupně úrovní:
* odborná znalost není nutná
** předpokládá se základní porozumění termínům anatomie, fyziologie či biochemie
*** předpokládá se znalost termínů anatomie, fyziologie či biochemie 

Informace pro studenty Školy Klinické Naturopatie: Seminář se Vám započítá do studia jako 3 hodiny kontaktní výuky.

Cena990 Kč / 52 €* včetně DPH.
* úhradu je možné provést pouze v českých korunách nebo eurech, cena v eurech zahrnuje kurzový rozdíl a poplatek za převod měny.

Možnost zakoupit také jako dárkový poukaz.Místo konání: V Praze (přesnou adresu obdrží účastníci emailem).

Vaše dotazy vám rádi zodpovíme na seminare@skolanaturopatie.cz

Organizátor si vyhrazuje právo na změnu. Pro otevření semináře musí být naplněna minimální kapacita.

Fotografie: Photo by Jan Sedivy on Unsplash