Tkáňové soli

Sobota – 20. 5. 2023 – 9:00 – 18:00 (přestávka na oběd 13:00 – 14:00)
Neděle – 21. 5. 2023 – 9:00 – 16:00 (přestávka na oběd 12:00 – 13:00)

Rovnováha tkáňových solí v těle je nezbytná pro udržování našeho zdraví. Avšak při našem současném životním stylu a prostředí často dochází k jejich nedostatku. Během tohoto semináře se posluchači seznámí se systémem dvanácti základních solí a jejich praktickým využitím pro své blízké či svoji praxi a objeví jejich potenciál pro regeneraci lidského těla a prevenci onemocnění. Účastníci také poznají propojení tkáňových solí s barvami, astrologií a tvářovou diagnostikou.
Tkáňové soli (také známé jako Schüsslerovy nebo buňkové soli) je skupina 12 minerálních solí, které v 19. století definoval doktor Wilhelm H. Schüssler. Jedná se o sloučeniny sodíku, draslíku, železa, vápníku, síry, fosforu, chlóru a křemíku nacházející se v lidském těle.

V dopoledním i odpoledním bloku budeme dělat krátké přestávky dle potřeby.

Každý účastník dostane i praktická skripta, které mu poslouží k osobnímu využití. Během celého semináře bude k nahlédnutí velmi zajímavá literatura o Tkáňových solích.

Mgr. Daniela Rovenská

Lektorka: Mgr. Daniela Rovenská má více než deset let praxe s využitím tkáňových solí u klientů, pořádání kurzů a seminářů. Lékárnice a spolumajitelka lékárny Zelený Anděl, která se zaměřuje na přírodní způsob terapie. Absolventka homeopatické školy a celé řady kurzů z oblasti alternativního přístupu ke zdraví.

Seminář je certifikovaný Školou Klinické Naturopatie. Po absolvování semináře účastníci obdrží emailem certifikát o jeho absolvování.

Zpětná vazba od účastníků z minulých ročníků:

“Seminář hodnotím nadmíru pozitivně, předčil moje očekávání. Nejenom tématem a jeho dosahem do oblasti naturopatie, ale zejména přidanou hodnotou v osobě lektora, tedy paní Daniely Rovenské, která je naprosto skvělá jako řečník, ale i rozsahem znalostí, hloubkou, zkušenostmi. Hodnotím jako nejlepší seminář v rámci studia Naturopatie vůbec a těším se, až budu používat v praxi.” – Lenka J.

“Seminář jako vždy perfektní! Výklad paní Daniely Rovenské byl odborný i srozumitelný. Obsah semináře tak akorát, aby nám nepraskly hlavy a při tom nás základně naučil používat 12 základních buněčných solí. Moc se mi líbil přístup Daniely, bylo vidět, že práci i lektorování dělá opravdu s láskou. Děkuji Škole Klinické Naturopatie a těším se na další akce:-) “. – Karolína K.

“Skvělý seminář s profesionálním přístupem. Lektorka paní Mgr. Daniela Rovenská má výborný vhled do problematiky i kazuistiky jednotlivých základních tkáňových solí. Výhodou lektorky je i mnoholetá praxe a možnosti kombinací jednotlivých solí. Vřele doporučuji všem budoucím zájemcům o tuto problematiku, ale i již praktikujícím naturopatům.” – Natália L.

Informace pro studenty Školy KN: Tento seminář patří mezi povinné semináře. Doporučeno pro studenty všech ročníků. Seminář se vám započítá do studia jako 14 hodin kontaktní výuky.

Úroveň: *
Stupně úrovní:
* odborná znalost není nutná
** předpokládá se základní porozumění termínům anatomie, fyziologie či biochemie
*** předpokládá se znalost termínů anatomie, fyziologie či biochemie 

Cena4 490 Kč / 201 €* včetně DPH.
* úhradu je možné provést pouze v českých korunách nebo eurech, cena v eurech zahrnuje kurzový rozdíl a poplatek za převod měny.


Možnost zakoupit také jako dárkový poukaz.


Místo konání: Praha (přesnou adresu obdrží účastníci emailem) 


Vaše dotazy rádi zodpovíme na seminare@skolanaturopatie.cz

Organizátor si vyhrazuje právo na změnu. Pro otevření semináře musí být naplněna minimální kapacita.