Medicinální houby v praxi

Sobota 18.3.2023 9:00 – 16:30 (12:00 – 13:00 přestávka na oběd)

Program:
Dopolední blok: 9:00-12:00 – téma Cesta želvy, umění pěstování života podle čínské medicíny – filozofické základy tradiční čínské medicíny, proč jsme nemocní a jak by člověk měl vést život, aby se dožil ve zdraví vysokého věku.
Odpolední blok: 13:00-16:30 – téma Medicinální houby, poklad tradiční čínské medicíny – úvod do medicinálních hub a popis nejpoužívanějších medicinálních hub a prostor na dotazy.

Skripta k semináři obdržíte v místě konání.

Milan Schirlo

Lektor: Milan Schirlo: “Téměř 20 let zkušeností na poli tradiční čínské medicíny mi dává rozhled, který chci předávat dál. Pacientům, dalším terapeutům a běžným lidem, kteří propadli kouzlu čínské medicíny a jejím specifickým zákonitostem. Tyto zkušenosti předávám dál na pravidelných víkendových setkáních a seminářích, píši odborné články a natáčím edukativní videa. Když učím, vždy se snažím ukázat lidem zkušenosti jiných lidí. To aby věděli, že ve svém utrpení ani ve své naději nejsou sami. Že to či ono nějak funguje, že to či ono se už tisíckrát přihodilo někomu jinému, že v tom zkrátka nejsou sami. Zkušenosti jiných a příběhy z cest za uzdravením nejen otevírají lidská srdce, ale přenášejí živoucí moudrost, mnohem lépe než odborné poučky. A já jejich pomocí zkouším kromě těla léčit také duši svých klientů, pacientů, nebo prostě jen lidí, kteří mi chtějí naslouchat. „Učit se musíte celý život“ – to říkám všem, kteří mě chtějí poslouchat. Učit se naslouchat svému tělu, svému já, světu kolem sebe, ostatním lidem a přírodě. Tam je pravda, řád a moudrost”.

“Znalost zákonitostí tradiční čínské medicíny, které zde fungují po tisíce let, znalost účinků bylin, bylinných směsí, vitálních hub, akupunktury a dietetiky, to vše mě opravňuje pomáhat a hledat řešení na lidské neduhy. Zastávám názor, že člověk a okolní prostředí tvoří jeden celek. Vše se navzájem ovlivňuje, fungují zákonitosti Yin a Yang, a proto při hledání příčin nemocí vždy beru do úvahy všechny souvislosti. Síla přírody, zkušenosti věků a pokorné hledání moudrosti, to vše spolu s upřímnou snahou být zdravý a vyléčit se, to je tisíciletá medicína, které jsem zasvětil podstatnou část svého života a které se chci věnovat. To je cesta, které věřím. Věřím, protože mi dala zkušenost, že funguje a přináší zpět ztracené zdraví a životní štěstí”.

Seminář je certifikovaný Školou Klinické Naturopatie. Po absolvování semináře účastníci obdrží emailem certifikát o jeho absolvování.

Informace pro studenty Školy KN: Tento seminář patří mezi volitelné semináře pro všechny obory. Doporučeno pro studenty všech ročníků. Seminář se vám započítá do studia jako 6 hodin kontaktní výuky.

Cena2 690 Kč / 124 €* včetně DPH
* úhradu je možné provést pouze v českých korunách nebo eurech, cena v eurech zahrnuje kurzový rozdíl a poplatek za převod měny.


Možnost zakoupit také jako dárkový poukaz.

Úroveň: *
Stupně úrovní:
* odborná znalost není nutná
** předpokládá se základní porozumění termínům anatomie, fyziologie či biochemie
*** předpokládá se znalost termínů anatomie, fyziologie či biochemie 

Místo konání: Praha (přesnou adresu obdrží účastníci emailem)

Vaše dotazy vám rádi zodpovíme na seminare@skolanaturopatie.cz

Organizátor si vyhrazuje právo na změnu. Pro otevření semináře musí být naplněna minimální kapacita.