Bachova květová terapie

Sobota – 29. 4. 2023 – 9:00 – 18:00 hod. (přestávka na oběd 13:00 – 14:00)
Neděle – 30. 4. 2023 – 9:00 – 17:00 hod. (přestávka na oběd 12:30 – 13:30)

Nevíte, jak se dostat zpět do rovnováhy? To vás naučíme na našem semináři. Bachovy květové esence jsou skupinou 38 květových esencí, které mají schopnost nás svým jemným působením vybalancovat. Seminář je zaměřen na praktické pochopení Bachových květových esencí, práci s klientem a filosofii Dr. Bacha. Důraz je kladen na probrání jednotlivých květových esencí, jejich použití v každodenní praxi, vytváření praktických kombinací a míchání jednotlivých esencí.

V dopoledním i odpoledním bloku budeme dělat krátké přestávky dle potřeby.

Dvoudenní certifikovaný seminář firmou Krystal Aquamarin s.r.o, výhradním dovozcem, současně se podílí firma Nelsons (výrobce).
Na konci druhého dne účastníci obdrží certifikát o jeho absolvování. 
Tento certifikát je pro všechny, kteří chtějí s Bachovou květovou terapií pracovat v ČR.  

Každý účastník dostane i praktická skripta, která mu poslouží k jeho další osobní práci s Bachovými esencemi. Odnesete si domů osobní lahvičku namíchanou přímo na míru. Esence jsou volně k dispozici během celého semináře, je možné je libovolně zkoušet.

Mgr. Zuzana Sommer

Lektor: Mgr. Zuzana Sommer je mezinárodně registrovaný praktik Bachovy květové terapie. Již více než 15 let pracuje s Originálními květovými esencemi Dr. Bacha, vede semináře, přednášky a workshopy zaměřené na práci a praktické zkušenosti s touto oblíbenou terapií. V roce 2013 ukončila v Rakousku odborné vzdělávání GBA (Gesselschaft für Biochemie nach Dr.Schüssler und Anlitzanalyse) v oblasti Schüsslerových solí a analýzy z obličeje.  Ve své praxi a práci propojuje a nachází čím dál víc fascinující souvislosti mezi Originálními květy Dr.Bacha a biochemií Dr. Schüsslera. 

Úroveň:*
Stupně úrovní:
* odborná znalost není nutná
** předpokládá se základní porozumění termínům anatomie, fyziologie či biochemie
*** předpokládá se znalost termínů anatomie, fyziologie či biochemie 

Informace pro studenty Školy Klinické Naturopatie: Tento seminář patří mezi povinné semináře pro všechny studenty oboru Klinická naturopatie. Doporučeno absolvovat v jakémkoliv ročníku. Seminář se Vám započítá do studia jako 15 hodin kontaktní výuky.

Cena4 490 Kč / 201 €* včetně DPH.
* úhradu je možné provést pouze v českých korunách nebo eurech, cena v eurech zahrnuje kurzový rozdíl a poplatek za převod měny.


Možnost zakoupit také jako dárkový poukaz.

Místo konání: Praha (přesnou adresu obdrží účastníci emailem) 


Líbí se vám tento seminář ? Mohli by vás také zajímat tyto víkendové semináře: Feng Shui – harmonický přístup k bydlení a životu anebo Kurz REIKI prvního stupně.

Vaše dotazy rádi zodpovíme na seminare@skolanaturopatie.cz

Organizátor si vyhrazuje právo na změnu. Pro otevření semináře musí být naplněna minimální kapacita.