Týden se Školou Klinické Naturopatie 2022

Týden se ŠKN proběhl ONLINE v týdnu 2.5. až 6.5.2022. Záznamy všech přednášek naleznete ZDE.

Zajímá Vás, jak vypadá studium u nás? Chcete se přesvědčit o znalostech našich lektorů? Během Týdne se Školou Klinické Naturopatie jsme pro Vás připravili ON-LINE odborné a zajímavé přednášky ZDARMA.

Pavlína Nováková, optometristka a iridoložka – GENOTYP pohledem iridologie

Veronika Pavlíková, manažerka Školy Klinické Naturopatie – Představení a studium Školy Klinické Naturopatie

PharmDr. Jana Spurná, lektorka jógy a health coachingu – Co kromě výživy ovlivňuje naše zdraví

Jakub Přibyl, expert na personalizovanou výživu a vývoj doplňků stravy – Moderní podvýživa a význam suplementace

Kateřina Boesenberg, ND, klinická naturopatka a zakladatelka ŠKN – Antioxidanty – neviditelná armáda matky přírodyDetailní informace k celému našemu lektorskému sboru najdete přímo ZDE.

Škola Klinické Naturopatie nabízí nejkomplexnější vzdělání v oblasti přírodní medicíny. Studijní obory Klinická naturopatie, Západní fytoterapie a Klinická nutriční medicína jsou v zahraničí ceněnými obory přírodní medicíny a těší se uznání jak veřejnosti tak i v odborných kruzích.

Výhodou naší školy je, že ji můžete studovat i při zaměstnání, studium je vhodné jak pro laiky, tak i odborníky (výživové poradce/specialisty, nutriční terapeuty, fitness trénéry, zdravotní sestry, lékaře). Výuka probíhá cca 1x měsíčně od pátku do neděle, záleží na studijním oboru.

Nové ročníky otevíráme v září 2022, a to již podesáté.

Buďte napřed. Studujte s námi.

Vaše dotazy ke studiu směrujte prosím na kolegyni Markétu Škopkovou ze studijního oddělení na email: info@skolanaturopatie.cz