Týden se Školou Klinické Naturopatie 2022

Pondělí 2.5. až pátek 6.5.2022

Zajímá Vás, jak vypadá studium u nás? Chcete se přesvědčit o znalostech našich lektorů? Během Týdne se Školou Klinické Naturopatie Vás čekají ON-LINE odborné a zajímavé přednášky zdarma.

PROGRAM na celý týden:

PONDĚLÍ 2.5.2022 od 19:00
Pavlína Nováková, optometristka a iridoložka – GENOTYP pohledem iridologie

ÚTERÝ 3.5.2022 od 19:00
Veronika Pavlíková, manažerka Školy Klinické Naturopatie – Představení a studium Školy Klinické Naturopatie, následně prostor pro Vaše dotazy ohledně studia

STŘEDA 4.5.2022 od 19:00
PharmDr. Jana Spurná, lektorka jógy a health coachingu – Co kromě výživy ovlivňuje naše zdraví

ČTVRTEK 5.5.2022 od 19:00
Jakub Přibyl, expert na personalizovanou výživu a vývoj doplňků stravy – Moderní podvýživa a význam suplementace

PÁTEK 6.5.2022 – předtočeno, rozešleme v 10:00
Kateřina Boesenberg, ND, klinická naturopatka a zakladatelka ŠKN – Síla antioxidantů

Přednášky budou v délce cca 35 minut, na konci každé přednášky bude prostor 10 minut na dotazy.

Týden se ŠKN se bude konat ONLINE prostřednictvím platformy GoToMeeting – odkazy na jednotlivé přednášky budou registrovaným účastníkům zaslány emailem v daný den před přednáškou.Detailní informace k celému našemu lektorskému sboru najdete přímo ZDE.

Škola Klinické Naturopatie nabízí nejkomplexnější vzdělání v oblasti přírodní medicíny. Studijní obory Klinická naturopatie, Západní fytoterapie a Klinická nutriční medicína jsou v zahraničí ceněnými obory přírodní medicíny a těší se uznání jak veřejnosti tak i v odborných kruzích.

Výhodou naší školy je, že ji můžete studovat i při zaměstnání, studium je vhodné jak pro laiky, tak i odborníky (výživové poradce/specialisty, nutriční terapeuty, fitness trénéry, zdravotní sestry, lékaře). Výuka probíhá cca 1x měsíčně od pátku do neděle, záleží na studijním oboru.

Nové ročníky otevíráme v září 2022, a to již podesáté.

Vaše dotazy ke studiu směrujte prosím na kolegyni Markétu Škopkovou ze studijního oddělení na email: info@skolanaturopatie.cz

Budeme se těšit na on-line viděnou!