Bachova květová terapie

Sobota – 27. 11. 2021 – 9:00 – 18:00 hod. (přestávka na oběd 13:00 – 14:00)
Neděle – 28. 11. 2021 – 9:00 – 18:00 hod. (přestávka na oběd 13:00 – 14:00)

Nevíte, jak se dostat zpět do rovnováhy? To vás naučíme na našem semináři. Bachovy květové esence jsou skupinou 38 květových esencí, které mají schopnost nás svým jemným působením vybalancovat. Seminář je zaměřen na praktické pochopení Bachových květových esencí, práci s klientem a filosofii Dr. Bacha. Důraz je kladen na probrání jednotlivých květových esencí, jejich použití v každodenní praxi, vytváření praktických kombinací a míchání jednotlivých esencí.

V dopoledním i odpoledním bloku budeme dělat krátké přestávky dle potřeby.

Dvoudenní certifikovaný seminář. Na konci druhého dne účastníci obdrží certifikát o jeho absolvování. 

Každý účastník dostane i praktická skripta, která mu poslouží k jeho další osobní práci s Bachovými esencemi. Odnesete si domů osobní lahvičku namíchanou přímo na míru. Esence jsou volně k dispozici během celého semináře, je možné je libovolně zkoušet.

Mgr. Zuzana Sommer

Lektor: Mgr. Zuzana Sommer je mezinárodně registrovaný praktik Bachovy květové terapie. Již více než 15 let pracuje s Originálními květovými esencemi Dr. Bacha, vede semináře, přednášky a workshopy zaměřené na práci a praktické zkušenosti s touto oblíbenou terapií. V roce 2013 ukončila v Rakousku odborné vzdělávání GBA (Gesselschaft für Biochemie nach Dr.Schüssler und Anlitzanalyse) v oblasti Schüsslerových solí a analýzy z obličeje.  Ve své praxi a práci propojuje a nachází čím dál víc fascinující souvislosti mezi Originálními květy Dr.Bacha a biochemií Dr. Schüsslera. 

AKCE: Přijďte na seminář ve dvou a oba získáte slevu 10 %. Pro uznání slevy do poznámky v přihlášce uveďte jméno druhé osoby, která se přihlašuje s Vámi (ale každý vyplňujete svou přihlášku). Tuto slevu nelze sčítat s jinými slevami a studentskými cenami. 

Úroveň:*
Stupně úrovní:
* odborná znalost není nutná
** předpokládá se základní porozumění termínům anatomie, fyziologie či biochemie
*** předpokládá se znalost termínů anatomie, fyziologie či biochemie 

Informace pro studenty Školy Klinické Naturopatie: Tento seminář patří mezi povinné semináře pro všechny studenty oboru Klinická naturopatie. Doporučeno absolvovat v jakémkoliv ročníku. Seminář se Vám započítá do studia jako 16 hodin kontaktní výuky.

Cena4 490 Kč / 190 €* včetně DPH.
* úhradu je možné provést pouze v českých korunách nebo eurech, cena v eurech zahrnuje kurzový rozdíl a poplatek za převod měny.


Možnost zakoupit také jako dárkový poukaz.

Místo konání: Praha (přesnou adresu obdrží účastníci emailem) 


Vaše dotazy rádi zodpovíme na seminare@skolanaturopatie.cz

Líbí se vám tento seminář ? Mohli by vás také zajímat: Zelené potraviny terapeuticky i prakticky anebo Funkční potraviny – nezbytná součást moderní výživy.

Organizátor si vyhrazuje právo na změnu. Pro otevření semináře musí být naplněna minimální kapacita.