Týden otevřených dveří 2021

Pondělí 19.4. až pátek 23.4.2021

Zajímá Vás, jak vypadá studium u nás? Chcete se přesvědčit o znalostech našich lektorů? Během “Týdne otevřených dveří” Vás čekají ON-LINE odborné a zajímavé přednášky zdarma každý den od 19:00.

Závazné přihlášky ke studiu od září 2021 budou spuštěny dne 19.4.2021.

PROGRAM na celý týden:

PONDĚLÍ 19.4.2021 od 19:00
Mgr. Soňa Talacko, PhD., nutriční biochemička – ROLE EPIGENETIKY VE ZDRAVÍ ČLOVĚKA – epigenetika, epigenetické molekulární mechanismy, methylace DNA, genetické polymorfismy

ÚTERÝ 20.4.2021 od 19:00
Představení a studium Školy Klinické Naturopatie – Vaše dotazy ke studiu budou zodpovězené na konci přednášky – Veronika Pavlíková, manažerka Školy Klinické Naturopatie
Následuje ROZHOVOR “Naturopatie – Cesta za zdravím těla, mysli i duše” se zakladatelkou a ředitelkou Školy Klinické Naturopatie paní Kateřinou Boesenberg BHSc. ND, plně kvalifikovanou klinickou naturopatkou a nutriční terapeutkou s více než 15 letou praxí v oboru.

STŘEDA 21.4.2021 od 19:00
Ing. Hana Střítecká, DiS, PhD., více-prezidentka Aliance výživových poradců ČR – VÝŽIVA, A CO VÍC?

ČTVRTEK 22.4.2021 od 19:00
Mgr. Karolína Kunftová, klinická naturopatka – SPÁNEK POHLEDEM NATUROPATIE

PÁTEK 24.4.2021 od 19:00
Bc. Ján Staš, výživový poradce a trenér – JAK SE LÉPE VYZNAT V MODERNÍ ZÁPLAVĚ DOPLŇKŮ STRAVY

Přednášky budou v délce 45 minut, na konci každé přednášky bude prostor 10 minut na dotazy.

Detailní informace k celému lektorskému sboru najdete přímo ZDE.

Pro účast na “Týdnu otevřených dveří” (TOD), prosím, vyplňte přihlášku níže, na jejímž základě Vám pak pošleme další informace a odkazy k online připojení na přednášky. Účast na TOD je zdarma.

Místo konání: ON-LINE (z pohodlí Vašich domovů) přes platformu GoToMeeting.Škola Klinické naturopatie nabízí nejkomplexnější vzdělání v oblasti přírodní medicíny. Studijní obory Klinická naturopatie, Západní fytoterapie a Klinická nutriční medicína jsou v zahraničí ceněnými obory přírodní medicíny a těší se uznání jak veřejnosti tak i v odborných kruzích.

Výhodou naší školy je, že ji můžete studovat i při zaměstnání, studium je vhodné jak pro laiky, tak i odborníky (výživové poradce/specialisty, nutriční terapeuty, fitness trénéry, zdravotní sestry, lékaře). Výuka probíhá 1x měsíčně od pátku do neděle, záleží na studijním oboru.

Nové ročníky otevíráme v září 2021, a to již podeváté.

Vaše dotazy ke studiu směrujte prosím na kolegyni Markétu Škopkovou ze studijního oddělení na email: info@skolanaturopatie.cz

Budeme se těšit na on-line viděnou!