Týden otevřených dveří 2021

Pondělí 19.4. až pátek 23.4.2021

DĚKUJEME ZA VAŠI ÚČAST. CELÝ TÝDEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ BYL NAHRÁVÁN, ZÁZNAMY NYNÍ NAJDETE NA YOUTUBE ŠKOLY KLINICKÉ NATUROPATIE ZDE.

Zajímá Vás, jak vypadá studium u nás? Chcete se přesvědčit o znalostech našich lektorů? Během “Týdne otevřených dveří” Vás čekají ON-LINE odborné a zajímavé přednášky zdarma.

PROGRAM na celý týden:

PONDĚLÍ 19.4.2021 od 19:00
Mgr. Soňa Talacko, PhD., nutriční biochemička – ROLE EPIGENETIKY VE ZDRAVÍ ČLOVĚKA – epigenetika, epigenetické molekulární mechanismy, methylace DNA, genetické polymorfismy

ÚTERÝ 20.4.2021 od 19:00
Představení a studium Školy Klinické Naturopatie – Vaše dotazy ke studiu budou zodpovězené na konci přednášky – Veronika Pavlíková, manažerka Školy Klinické Naturopatie
Následuje ROZHOVOR “Naturopatie – Cesta za zdravím těla, mysli i duše” se zakladatelkou a ředitelkou Školy Klinické Naturopatie paní Kateřinou Boesenberg BHSc. ND, plně kvalifikovanou klinickou naturopatkou a nutriční terapeutkou s více než 15 letou praxí v oboru.

STŘEDA 21.4.2021 od 19:00
Ing. Hana Střítecká, DiS, PhD., více-prezidentka Aliance výživových poradců ČR – VÝŽIVA, A CO VÍC?

ČTVRTEK 22.4.2021 od 19:00
Mgr. Karolína Kunftová, klinická naturopatka – SPÁNEK POHLEDEM NATUROPATIE

PÁTEK 23.4.2021 od 19:00
Bc. Ján Staš, výživový poradce a trenér – JAK SE LÉPE VYZNAT V MODERNÍ ZÁPLAVĚ DOPLŇKŮ STRAVY

Detailní informace k celému lektorskému sboru najdete přímo ZDE.

Škola Klinické naturopatie nabízí nejkomplexnější vzdělání v oblasti přírodní medicíny. Studijní obory Klinická naturopatie, Západní fytoterapie a Klinická nutriční medicína jsou v zahraničí ceněnými obory přírodní medicíny a těší se uznání jak veřejnosti tak i v odborných kruzích.

Výhodou naší školy je, že ji můžete studovat i při zaměstnání, studium je vhodné jak pro laiky, tak i odborníky (výživové poradce/specialisty, nutriční terapeuty, fitness trénéry, zdravotní sestry, lékaře). Výuka probíhá 1x měsíčně od pátku do neděle, záleží na studijním oboru.

Nové ročníky otevíráme v září 2021, a to již podeváté.

Vaše dotazy ke studiu směrujte prosím na kolegyni Markétu Škopkovou ze studijního oddělení na email: info@skolanaturopatie.cz

Budeme se těšit na on-line viděnou!