Přihlášky ke studiu 2020/21

Vážení zájemci,

výhodou naší školy je, že ji můžete studovat i při zaměstnání, studium je vhodné jak pro laiky, tak i odborníky (výživové poradce/specialisty, nutriční terapeuty, fitness trénéry, zdravotní sestry, lékaře). Výuka probíhá v Praze 1x měsíčně od pátku do neděle, záleží na studijním oboru.

Letos jsme otevřeli první ročníky již poosmé, a to 18.9. 2020.

V případě zájmu se stále můžete přihlásit k víceletému studiu Klinické naturopatie, Klinické nutriční medicíny nebo Západní fytoterapie na školní rok 2020/21 přes formulář přímo zde.

Jednoleté studium je již pro školní rok 2020/21 zcela naplněno.

Pro více informací o studiu Klinické naturopatie klikněte zde.
Pro více informací o studiu Západní fytoterapie klikněte zde.
Pro více informací o studiu Klinické nutriční medicíny klikněte zde.

Pro více informací o jednoletém studiu Klinické naturopatie, klikněte zde – můžete zde nahlédnout co vás čeká a přihlásit se třeba na další rok 2021/22 – přihlášky na další rok budou otevřeny na jaře roku 2021.

Tématem letošního “Dne otevřených dveří” bylo Zdraví ženy. V rámci nahrávek z DOD se můžete těšit na přednášky o štítné žláze, zánětu močového měchýře, mýtech o stravování během kojení, ženském zdraví z pohledu iridologie, na meditaci a další, včetně kompletního představení studijních oborů naší školy a seminářů pro širokou veřejnost. Všech 8 přednášek najdete na YouTube zakladatelky Školy Klinické Naturopatie, paní Kateřiny Boesenberg, ND. Přihlásit se k odběru jejího kanálu YT a spustit záznam přednášek DOD můžete zde. Budeme pravidelně přinášet další videa ze světa naturopatie. 

Naučte se žít. 

Buďte napřed. Studujte s námi. 

Přejeme vám příjemný poslech🙂 a budeme se na vás těšit v naší škole.

Tým Školy Klinické Naturopatie.

Dotazy ohledně studia prosím směřujte na kolegyni Šárku Horníkovou ze studijního oddělení na email: info@skolanaturopatie.cz