Základy Funkční medicíny v praxi

Neděle 29. 11. 2020 9:30 – 17:30 hod (12:30 – 13:30 přestávka na oběd)

V tomto jednodenním semináři se naučíte prozkoumat zdraví člověka okem praktika Funkční medicíny, vyhledávat skryté spouštěče a mediátory a efektivněji tak zacílit prezentující se nerovnováhu ve zdraví člověka.

Funkční medicína využívá k prevenci a léčbě onemocnění dynamický koncept, který je založen na znalosti spouštěčů, mediátorů (zprostředkovatelů) a antecedentů (předcházejících okolností). Učí pečlivě analyzovat anamnézu, sociální, emoční, environmentální, rodinné a genetické predispozice a hledat skryté souvislosti. Nesoustředí se na diagnózu a léčbu příznaků, ale na klienta a okolnosti, které vzniku nemoci předcházely.

Program semináře:

  • Úvod do Funkční medicíny
  • Stěžejní oblasti nerovnováhy
  • Spouštěč, Mediátor, Antecedent
  • Postup a péče orientovaná na klienta
  • Osa Funkční medicíny a její praktická aplikace

Během semináře budeme dělat krátké přestávky dle potřeby.

Mgr. Ing. Jana Podpěrová

Lektor: Jana Podpěrová původně vystudovala Fakultu Jadernou a fyzikálně inženýrskou a živila se dlouho jako IT manažer. Po narození dvou dcer a několika závažnějších onemocněních nejbližších členů rodiny se ale začala mnohem více zajímat o přirozené cesty, jak ulevit v nemoci. Janina celoživotní nechuť léčit sebe i rodinu chemií a snaha přistupovat k lidskému tělu jako celku byly jen dalšími přirozenými kroky, které ji dovedly k profesi klinického naturopata. V roce 2013 začala studovat Fytoterapii a Klinickou nutriční medicínu na Škole Klinické Naturopatie a od roku 2016 provozuje svou vlastní praxi.

Seminář je certifikovaný Školou Klinické Naturopatie. Po absolvování semináře účastníci obdrží emailem certifikát o jeho absolvování.

AKCE: Přijďte na seminář ve dvou a oba získáte slevu 10 %. Pro uznání slevy do poznámky v přihlášce uveďte, že přihlašujete dvě osoby a jméno druhé osoby. Tuto slevu nelze sčítat s jinými slevami a studentskými cenami. 

Úroveň: **
Stupně úrovní:
* odborná znalost není nutná
** předpokládá se základní porozumění termínům anatomie, fyziologie či biochemie
*** předpokládá se znalost termínů anatomie, fyziologie či biochemie 

Seminář je určen taktéž odborné veřejnosti – výživovým poradcům, nutričním specialistům a terapeutům, psychologům, psychoterapeutům, koučům, zdravotním sestrám, lékařům, dalším zdravotnickým profesím a rovněž studentům Školy Klinické Naturopatie.

Informace pro studenty Školy Klinické Naturopatie: Tento seminář patří mezi povinné semináře pro obor Klinická naturopatie. Doporučeno absolvovat nejdříve ve 2. ročníku. Seminář se vám započítá do studia jako 7 hodin kontaktní výuky.

Cena: 3 490 Kč
Možnost zakoupit také jako dárkový poukaz.

Místo konání: Praha (přesnou adresu obdrží účastníci emailem) 


Vaše dotazy vám rádi zodpovíme na seminare@skolanaturopatie.cz

Líbí se vám tento seminář ? Mohla by vás také zajímat: Klinická diagnostika.

Organizátor si vyhrazuje právo na změnu. Pro otevření semináře musí být naplněna minimální kapacita.