ON-LINE seminář: Pohledová diagnostika a příčiny nemoci

Sobota 8. 5. 2021 9:30 – 16:30 (12:30 – 13:30 přestávka na oběd)

Znaky v obličeji, oku, na jazyce či nehtech nám ukazují stav nerovnováhy dlouho před tím, než se projeví nemoc. Ukazují stavy nejen nutričních nedostatků (vitaminů, minerálních látek) ale i nadbytků, potažmo mohou indikovat již stavy nemoci. V tomto praktickém jednodenním semináři se naučíte základy pohledové diagnostiky tak, jak je ve své klinické praxi využívají naturopaté či praktici Funkční medicíny.

Pomůcky a podklady k semináři: Poštou doporučeně Vám zašleme materiály k tomuto semináři – vyšetřovací tužkovou svítilnu, přehlednou tabulku příznaků nutriční nedostatečnosti a toxického zatížení a plakát k vyplnění diagnostiky jednotlivých částí obličeje v průběhu semináře.

FOTO ČÁSTÍ OBLIČEJE:  V případě zájmu o diagnostiku a rozebrání Vašeho případu v rámci webináře můžete na email: seminare@skolanaturopatie.cz zaslat foto Vašeho jazyka, nehtů, uší, obočí, nosu, úst, a to nejpozději do 23.4.2021. Fotografie budou předány ke konzultaci paní lektorce, která vybrané případy anonymně zhodnotí v poslední části semináře.

Z tohoto semináře nebude k dispozici záznam, lze se účastnit pouze ON-LINE v sobotu 8.5.2021.

Program:

Dopolední blok: Úvod do pohledové diagnostiky, obličej a ústa, diagnostika jazyka
12:30 – 13:30 Pauza na oběd
Odpolední blok: Pokračování diagnostiky jazyka a oko, nehty, vlasy, uši a krk, konzultace, praktické případy

V dopoledním i odpoledním bloku budeme dělat přestávky.

Ing. Iveta Kulhánková

Lektor: Ing. Iveta Kulhánková se zdravé výživě intenzivně věnuje od roku 2013, kdy spoluzaložila portál HealthJam. V roce 2016 dokončila studium Klinické nutriční medicíny, na které navázala oborem Západní fytoterapie. Od roku 2016 si její články můžete přečíst v časopise Meduňka a od roku 2017 je víceprezidentkou České naturopatické společnosti

Seminář je certifikovaný Školou Klinické Naturopatie. Po absolvování semináře účastníci obdrží emailem certifikát o jeho absolvování.

AKCE: Přihlaste se na seminář ve dvou a oba získáte slevu 10 %. Pro uznání slevy do poznámky v přihlášce uveďte, že přihlašujete dvě osoby a jméno druhé osoby. Tuto slevu nelze sčítat s jinými slevami a studentskými cenami. 

Znalosti získané na tomto semináři jsou nedílnou součástí moderní praxe nejen pro naturopaty, ale i pro nutriční terapeuty a zdravotnické profese.

Seminář je vhodný pro výživové poradce, fitness trenéry, zdravotní sestry, lékaře, nutriční terapeuty, nutriční specialisty, všechny se zájmem o naturopatii a také pro studenty Školy Klinické Naturopatie.

Informace pro studenty Školy KN: Tento seminář patří mezi povinné semináře pro všechny studenty oboru Klinická naturopatie. Doporučeno pro studenty 1. , 2. a 4. ročníku. Seminář se vám započítá do studia jako 6 hodin kontaktní výuky.

Cena3 490 Kč / 147 €* včetně DPH.
* úhradu je možné provést pouze v českých korunách nebo eurech, cena v eurech zahrnuje kurzový rozdíl a poplatek za převod měny.

Možnost zakoupit také jako dárkový poukaz.

Úroveň: **
Stupně úrovní:
* odborná znalost není nutná
** předpokládá se základní porozumění termínům anatomie, fyziologie či biochemie
*** předpokládá se znalost termínů anatomie, fyziologie či biochemie 

Místo konání: ON-LINE z pohodlí Vašeho domova. Instrukce budou zaslány v týdnu před seminářem.

Vaše dotazy vám rádi zodpovíme na seminare@skolanaturopatie.cz

Organizátor si vyhrazuje právo na změnu. Pro otevření semináře musí být naplněna minimální kapacita.