ON-LINE seminář: Umění říkat NE – respekt k sobě i druhým

Neděle 18. 4. 2021 (18:00 – 20:00 hod.) 

Kde: na platformě ZOOM bude přenášen ON-LINE (instrukce budou zaslány)

K semináři Vám zašleme předem na email skripta. 


Záznam tohoto on-line semináře Vám bude k dispozici po dobu 30 dní. Diskuse a osobní sdílení v nahrávce nebudou. 

Cítíte někdy velkou vyčerpanost, i když se dobře stravujete, hýbete se a nejste nijak nemocní? Cítíte, že vás některé vztahy a rozhodnutí “vysávají”? Jste charakterem či profesí pečovatel a s láskou pomáháte druhým a neumíte rodinu, přátele či klienty odmítnout? Nevíte proč, kdy a jak říct NE? 
Zdravé osobní hranice jsou nedílnou součástí celkového zdraví. Umět říkat “ne” není sobectví či sebestřednost. Je to projevem sebelaskavosti a seberespektu. Z prázdného džbánu druhým nenalijeme. A nastavením svých hranic projevujeme také laskavost a respekt k druhým. Jak? To vše si na semináři řekneme.


V tomto online semináři si formou krátké teorie, diskuse a praktických tipů a cvičení nastíníme a vyzkoušíme následující:

  • v jakých oblastech našeho života je třeba si nastavit hranice
  • k čemu hranice slouží
  • jak mohou hranice vypadat
  • otevřeme prostor pro prozkoumání svého vlastního nastavení
  • ukážeme a vyzkoušíme si konkrétní tipy a věty, jak říkat NE
  • dopřejeme si laskavý čas pro sebe, pro sebepoznání a sebepéči 

Jana Kyriakou

Lektor: Jana Kyriakou praktikuje a učí pohyb a práci s tělem i myslí více než 20 let. Pomáhá dospělým, dětem a mladistvým, aby se cítili ve svém těle doma, aby uměly pracovat se stresem a úzkostmi a aby žili naplno a s radostí. Je mezinárodně certifikovaná lektorka mindfulness, jógy a jógové psychologie, pilates, jógy smíchu, tance a programu Embody Love Movement© (ELM), zaměřujícího se na problematiku “body-image” a rozvoj sebelaskavosti. Misí programu ELM je i prevence a podpora při poruchách příjmu potravy, sebepoškozování a nízké sebeúctě. Jana je členkou týmu expertů v Národním ústavu duševního zdraví, kde pracuje na projektu zavedení psychosociální výchovy do českého školství a spoluzakladatelkou projektu Motion Digital, který přináší wellbeing a podporu duševního zdraví dospělým a mládeži z fondů EU.

AKCE: Přihlaste se na seminář ve dvou a oba získáte slevu 10 %. Pro uznání slevy do poznámky v přihlášce uveďte, že přihlašujete dvě osoby a jméno druhé osoby. Tuto slevu nelze sčítat s jinými slevami a studentskými cenami. 

Úroveň: *
Stupně úrovní:
* odborná znalost není nutná
** předpokládá se základní porozumění termínům anatomie, fyziologie či biochemie
*** předpokládá se znalost termínů anatomie, fyziologie či biochemie 

Cena: 790 Kč / 36 €* včetně DPH.
* úhradu je možné provést pouze v českých korunách nebo eurech, cena v eurech zahrnuje kurzový rozdíl a poplatek za převod měny.

Informace pro studenty Školy Klinické Naturopatie: Tento seminář patří mezi volitelné semináře. Doporučeno pro studenty všech ročníků. Seminář se vám započítá do studia jako 2 hodiny kontaktní výuky. 

Líbí se vám tento seminář? Mohl by vás také zajímat náš workshop Health coaching.

Vaše dotazy vám rádi zodpovíme na seminare@skolanaturopatie.cz

Organizátor si vyhrazuje právo na změnu. Pro otevření semináře musí být naplněna minimální kapacita.