ON-LINE seminář: Naturopatická péče v prekoncepci a těhotenství

Sobota 29. 5. 2021 (09:00 – 18:00 hod, přestávka na oběd 12:30 – 13:30 hod)

Kde: na platformě GO TO MEETING bude přenášen ON-LINE (instrukce budou zaslány). Během dne budeme dělat krátké přestávky.

Záznam tohoto on-line semináře Vám bude k dispozici po dobu 15 dní (nahrávky Vám zašleme v týdnu následujícím po živém vysílání semináře emailem).

Protože těhotenství představuje zlomové období v životě ženy, je důležité se na tento čas připravit nejen pravidelným cvičením pro získání fyzické kondice, ale především vhodně sestaveným jídelníčkem, který budoucí mamince zajistí široké spektrum živin potřebných pro zdravé a bezproblémové těhotenství, které je klíčem k narození zdravého potomka. Připravit tělo matky i otce na početí je stejně důležité jako zdravě prožité těhotenství samotné. Čím zdravější a připravenější je organismus rodičů v době početí, tím více se snižuje riziko výskytu problémů v těhotenství i po narození dítěte. Vítaná je proto také účast pánů na tomto semináři.

Tento seminář se v první části zaměřuje na získání informací o přípravě obou rodičů na početí miminka, která zahrnuje komplexní detoxikaci organismu s využitím stravy a fytoterapie a vyživení organismu vhodným rozložením makrosložek i mikroživin. Druhou část semináře budeme věnovat naturopatické péči v těhotenství. Pozornost zaměříme na roli vitamínů, minerálů a stopových prvků, volbu vhodných potravin pro matku i děťátko, řešení zdravotních obtíží (např. těhotenské nevolnosti, gestační diabetes) či bezpečné používání bylin v období gravidity.

Seminář je certifikovaný Školou Klinické Naturopatie. Po absolvování semináře účastníci obdrží emailem certifikát o jeho absolvování.

Účastníkům zašleme emailem před seminářem prezentaci v pdf k vytištění.

Mgr. Pavla Hájková

Lektorka: Vystudovala žurnalistiku na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze a mezinárodní rozvojová studia na Přírodovědecké fakultě Univerzity Palackého v Olomouci, kde poté tři roky pokračovala v doktorském studiu se zaměřením na výživu a přírodní medicínu v tzv. rozvojových zemích. Její pohled na výživu a zdraví člověka formovaly pracovní pobyty v jižní Francii a v západoafrické Ghaně, kde se podílela na projektech komunitního rozvoje. Zájem o přírodní medicínu a celostní přístup ke zdraví ji přivedl do Školy Klinické Naturopatie v Praze, kde absolvovala obory klinická nutriční medicína a západní fytoterapie. Od roku 2015 vede na Uherskohradišťsku vlastní privátní praxi Přirozeně ke zdraví (www.prirozenekezdravi.cz). Specializuje se zejména na výživový koučink, aplikaci léčebné výživy a individuální fytoterapie při zdravotních potížích a jako maminka tří malých dětí také na naturopatickou péči o matku a dítě. Věnuje se přednáškové činnosti a lektorství v oblasti výživy a zdravého životního stylu a se Školou Klinické Naturopatie spolupracuje na psaní studijních skript.

AKCE: Přihlaste se na seminář ve dvou a oba získáte slevu 10 %. Pro uznání slevy do poznámky v přihlášce uveďte, že přihlašujete dvě osoby a jméno druhé osoby. Tuto slevu nelze sčítat s jinými slevami a studentskými cenami. 

Úroveň: *
Stupně úrovní:
* odborná znalost není nutná
** předpokládá se základní porozumění termínům anatomie, fyziologie či biochemie
*** předpokládá se znalost termínů anatomie, fyziologie či biochemie 

Cena: 2 990 Kč / 127 €* včetně DPH.
* úhradu je možné provést pouze v českých korunách nebo eurech, cena v eurech zahrnuje kurzový rozdíl a poplatek za převod měny.Informace pro studenty Školy Klinické Naturopatie: Tento seminář patří mezi volitelné semináře. Doporučeno pro studenty všech ročníků. Seminář se vám započítá do studia jako 8 hodin kontaktní výuky. 

Líbí se vám tento ON-LINE seminář? Mohl by vás také zajímat volně navazující ON-LINE seminář Prvních 1000 dní rozhoduje: výživa dětí do 2 let.

Vaše dotazy vám rádi zodpovíme na seminare@skolanaturopatie.cz

Organizátor si vyhrazuje právo na změnu. Pro otevření semináře musí být naplněna minimální kapacita.