Základy Funkční medicíny v praxi

Neděle 24. 11. 2019 9:30 – 17:30 hod (12:30 – 13:30 přestávka na oběd)

V tomto jednodenním semináři se naučíte prozkoumat zdraví člověka okem praktika Funkční medicíny, vyhledávat skryté spouštěče a mediátory a efektivněji tak zacílit prezentující se nerovnováhu ve zdraví člověka.

Funkční medicína využívá k prevenci a léčbě onemocnění dynamický koncept, který je založen na znalosti spouštěčů, mediátorů (zprostředkovatelů) a antecedentů (předcházejících okolností). Učí pečlivě analyzovat anamnézu, sociální, emoční, environmentální, rodinné a genetické predispozice a hledat skryté souvislosti. Nesoustředí se na diagnózu a léčbu příznaků, ale na klienta a okolnosti, které vzniku nemoci předcházeli.

Seminář certifikovaný Školou Klinické Naturopatie.

Program semináře:

  • Úvod do Funkční medicíny
  • Stěžejní oblasti nerovnováhy
  • Spouštěč, Mediátor, Antecedent
  • Postup a péče orientovaná na klienta
  • Osa Funkční medicíny a její praktická aplikace
Kateřina Boesenberg, ND

Lektor: Kateřina Boesenberg, ND je plně kvalifikovaná klinická naturopatka a nutriční terapeutka s více než 15 letou praxí v oboru a je zároveň ředitelkou Školy Klinické naturopatie.
Předsedá České naturopatické společnosti a Evropskému výboru Světové naturopatické federace (WNF), kde se věnuje prohlubování spolupráce evropských naturopatických společností a zvyšování povědomí o naturopatii s důrazem na kvalitní vzdělávání a akreditaci terapeutů.

Úroveň: **
Stupně úrovní:
* odborná znalost není nutná
** předpokládá se základní porozumění termínům anatomie, fyziologie či biochemie
*** předpokládá se znalost termínů anatomie, fyziologie či biochemie 

Seminář je určen odborné veřejnosti – výživovým poradcům, nutričním specialistům a terapeutům, psychologům, psychoterapeutům, koučům, zdravotním sestrám, lékařům, dalším zdravotnickým profesím a také studentům Školy Klinické Naturopatie

Informace pro studenty Školy KN: Tento seminář patří mezi volitelné semináře. Doporučeno pro studenty 1. ročníku. Seminář se vám započítá do studia jako 7 hodin kontaktní výuky.

Na konci semináře účastníci obdrží certifikát o jeho absolvování.

Cena: 3 490 Kč
Možnost zakoupit také jako dárkový poukaz

Místo konání: Praha (přesnou adresu obdrží účastníci emailem) 

Vaše dotazy vám rádi zodpovíme na seminare@skolanaturopatie.cz

Líbí se vám tento seminář ? Mohli by vás také zajímat: Pohledová diagnostika a příčiny nemoci či Filozofie, principy a teorie naturopatie.

Organizátor si vyhrazuje právo na změnu. Pro otevření semináře musí být naplněna minimální kapacita.