Tkáňové soli

Sobota – 8. 2. 2020 – 9:00 – 18:00 (přestávka na oběd 13:00 – 14:00)
Neděle – 9. 2. 2020 – 9:00 – 16:00 (přestávka na oběd 12:00 – 13:00)

Rovnováha tkáňových solí v těle je nezbytná pro udržování našeho zdraví. Avšak při našem současném životním stylu a prostředí často dochází k jejich nedostatku. Během tohoto semináře se posluchači seznámí se systémem dvanácti základních solí a jejich praktickým využitím pro své blízké či svoji praxi a objeví jejich potenciál pro regeneraci lidského těla a prevenci onemocnění. Účastníci také poznají propojení tkáňových solí s barvami, astrologií a tvářovou diagnostikou.

Tkáňové soli (také známé jako Schüsslerovy nebo buňkové soli) je skupina 12 minerálních solí, které v 19. století definoval doktor Wilhelm H. Schüssler. Jedná se o sloučeniny sodíku, draslíku, železa, vápníku, síry, fosforu, chlóru a křemíku nacházející se v lidském těle.

Dvoudenní seminář certifikovaný Školou Klinické Naturopatie.

Lektor: Mgr. Daniela Rovenská má více než deset let praxe s využitím tkáňových solí u klientů, pořádání kurzů a seminářů. Lékárnice a spolumajitelka lékárny Zelený Anděl, která se zaměřuje na přírodní způsob terapie. Absolventka homeopatické školy a celé řady kurzů z oblasti alternativního přístupu ke zdraví.

AKCE: Přijďte na seminář ve dvou a oba získáte slevu 10 %. Pro uznání slevy do poznámky v přihlášce uveďte, že přihlašujete dvě osoby a jméno druhé osoby. Tuto slevu nelze sčítat s jinými slevami a studentskými cenami. 


Každý účastník dostane i praktická skripta, které mu poslouží k osobnímu využití. Během celého semináře bude k nahlédnutí velmi zajímavá literatura o Tkáňových solích.

Doporučujeme kombinaci tohoto semináře se seminářem Bachova květová terapie vzhledem k synergistickému působení obou metod. 

Informace pro studenty Školy KN: Tento seminář patří mezi volitelné semináře. Doporučeno pro studenty 1., 2. a 3. ročníku. Seminář se vám započítá do studia jako 14 hodin kontaktní výuky.

Úroveň: *
Stupně úrovní:
* odborná znalost není nutná
** předpokládá se základní porozumění termínům anatomie, fyziologie či biochemie
*** předpokládá se znalost termínů anatomie, fyziologie či biochemie 


Na konci semináře účastníci obdrží certifikát o jeho absolvování. 

Cena: 4 290 Kč
Možnost zakoupit také jako dárkový poukaz


Místo konání: Praha (přesnou adresu obdrží účastníci emailem) 


Vaše dotazy rádi zodpovíme na seminare@skolanaturopatie.cz

Líbí se vám tento seminář ? Mohli by vás také zajímat: Bachova květová terapie či Pohledová diagnostika a příčiny nemoci.

Organizátor si vyhrazuje právo na změnu. Pro otevření semináře musí být naplněna minimální kapacita.