Pohledová diagnostika a příčiny nemoci

Neděle 5. 4. 2020 9:30 – 17:00 (12:15 – 13:30 přestávka na oběd)

Znaky v obličeji, oku, na jazyce či nehtech nám ukazují stav nerovnováhy dlouho před tím, než se projeví nemoc. Ukazují stavy nejen nutričních nedostatků (vitaminů, minerálních látek) ale i nadbytků, potažmo mohou indikovat již stavy nemoci. V tomto praktickém jednodenním semináři se naučíte základy pohledové diagnostiky tak, jak je ve své klinické praxi využívají naturopaté či praktici Funkční medicíny.

Program:
09:30 – 10:45 Úvod do pohledové diagnostiky, obličej a ústa
10:45 – 10:55 Přestávka
10:55 – 12:15 Diagnostika jazyka
12.15 – 13.30 Pauza na oběd
13.30 – 14.30 Pokračování diagnostiky jazyka a oko
14:30 – 14:45 Přestávka
14:45 – 17:00 Nehty, vlasy, uši a krk

Seminář certifikovaný Školou Klinické Naturopatie.

Kateřina Boesenberg, ND

Lektor: Kateřina Boesenberg, ND je plně kvalifikovaná klinická naturopatka a nutriční terapeutka s více než 15 letou praxí v oboru a je zároveň ředitelkou Školy Klinické naturopatie.
Předsedá České naturopatické společnosti a Evropskému výboru Světové naturopatické federace (WNF), kde se věnuje prohlubování spolupráce evropských naturopatických společností a zvyšování povědomí o naturopatii s důrazem na kvalitní vzdělávání a akreditaci terapeutů.

AKCE: Přijďte na seminář ve dvou a oba získáte slevu 10 %. Pro uznání slevy do poznámky v přihlášce uveďte, že přihlašujete dvě osoby a jméno druhé osoby. Tuto slevu nelze sčítat s jinými slevami a studentskými cenami. 

Znalosti získané na tomto semináři jsou nedílnou součástí moderní praxe nejen pro naturopaty, ale i pro nutriční terapeuty a zdravotnické profese. Pro získání komplexních znalostí z oboru diagnostiky doporučujeme zájemcům absolvovat i volně navazující seminář Klinická diagnostika v praxi, který se koná v červnu 2020 (detaily budou upřesněny).

Seminář je vhodný pro výživové poradce, fitness trenéry, zdravotní sestry, lékaře, nutriční terapeuty, nutriční specialisty, všechny se zájmem o naturopatii a také pro studenty Školy Klinické Naturopatie.

Informace pro studenty Školy KN: Tento seminář patří mezi povinné semináře pro všechny studenty oboru Klinická naturopatie. Doporučeno pro studenty 1. , 3. a 4. ročníku. Seminář se vám započítá do studia jako 7 hodin kontaktní výuky.

Cena: 3 490 Kč

Na konci semináře účastníci obdrží certifikát o jeho absolvování.

Úroveň: *
Stupně úrovní:
* odborná znalost není nutná
** předpokládá se základní porozumění termínům anatomie, fyziologie či biochemie
*** předpokládá se znalost termínů anatomie, fyziologie či biochemie 

Místo konání: Praha (přesnou adresu obdrží účastníci emailem) 

Vaše dotazy vám rádi zodpovíme na seminare@skolanaturopatie.cz

Organizátor si vyhrazuje právo na změnu. Pro otevření semináře musí být naplněna minimální kapacita.