ON-LINE WEBINÁŘ Pohledová diagnostika a příčiny nemoci

Neděle 5. 4. 2020 9:30 – 16:30 (12:00 – 13:00 přestávka na oběd)

Znaky v obličeji, oku, na jazyce či nehtech nám ukazují stav nerovnováhy dlouho před tím, než se projeví nemoc. Ukazují stavy nejen nutričních nedostatků (vitaminů, minerálních látek) ale i nadbytků, potažmo mohou indikovat již stavy nemoci. V tomto praktickém jednodenním semináři se naučíte základy pohledové diagnostiky tak, jak je ve své klinické praxi využívají naturopaté či praktici Funkční medicíny.

Jak bude probíhat ON-LINE WEBINÁŘ? Zašleme vám odkaz a webinář poběží přesně podle programu. Přednášející lektorku paní Kateřinu Boesenberg uvidíte a uslyšíte, a ona uvidí vás, pokud si zapnete videokameru. Dále uvidíte celou prezentaci, můžete klást otázky ústně nebo písemně během webináře či na jeho konci. A to vše z pohodlí vašich domovů. 

Program:

09:30 – 10:45 Úvod do pohledové diagnostiky, obličej a ústa
10:45 – 10:55 Přestávka
10:55 – 12:00 Diagnostika jazyka
12:00 – 13:00 Pauza na oběd
13:00 – 14:15 Pokračování diagnostiky jazyka a oko
14:15 – 14:30 Přestávka
14:30 – 16:00  Nehty, vlasy, uši a krk
16:00 – 16:30 Konzultace, praktické případy

Seminář certifikovaný Školou Klinické Naturopatie.

Kateřina Boesenberg, ND

Lektor: Kateřina Boesenberg, ND je plně kvalifikovaná klinická naturopatka a nutriční terapeutka s více než 15 letou praxí v oboru a je zároveň ředitelkou Školy Klinické Naturopatie a předsedá České naturopatické společnosti.

AKCE: Přihlaste se na seminář ve dvou a oba získáte slevu 10 %. Pro uznání slevy do poznámky v přihlášce uveďte, že přihlašujete dvě osoby a jméno druhé osoby. Tuto slevu nelze sčítat s jinými slevami a studentskými cenami. 

Znalosti získané na tomto semináři jsou nedílnou součástí moderní praxe nejen pro naturopaty, ale i pro nutriční terapeuty a zdravotnické profese.

Seminář je vhodný pro výživové poradce, fitness trenéry, zdravotní sestry, lékaře, nutriční terapeuty, nutriční specialisty, všechny se zájmem o naturopatii a také pro studenty Školy Klinické Naturopatie.

Informace pro studenty Školy KN: Tento seminář patří mezi povinné semináře pro všechny studenty oboru Klinická naturopatie. Doporučeno pro studenty 1. , 3. a 4. ročníku. Seminář se vám započítá do studia jako 7 hodin kontaktní výuky.

Cena: 3 490 Kč

Na konci semináře účastníci obdrží certifikát o jeho absolvování.

Úroveň: **
Stupně úrovní:
* odborná znalost není nutná
** předpokládá se základní porozumění termínům anatomie, fyziologie či biochemie
*** předpokládá se znalost termínů anatomie, fyziologie či biochemie 

Místo konání: ON-LINE (Instrukce k vysílání ON-LINE Vám budou zaslány po uhrazení semináře)

Vaše dotazy vám rádi zodpovíme na seminare@skolanaturopatie.cz

Organizátor si vyhrazuje právo na změnu. Pro otevření semináře musí být naplněna minimální kapacita.