Léčebné koření ve vaší kuchyni

Neděle 15. 3. 2020 9:00 – 16:15 hod (12:00 – 13:15 – přestávka na oběd)

Chcete znát opravdové tajemství zdolání nemocí ? Je to strava bohatá na celistvé potraviny – a také bohatá na koření. Vědecké výzkumy po celém světě spojují koření s prevencí a řešením více než 150 různých zdravotních problémů, včetně kardiovaskulárních onemocnění, rakoviny, diabetu 2. typu a Alzheimerovy choroby. Koření má významnou léčivou sílu, protože je velmi bohatým zdrojem rostlinných látek, které bojují proti oxidaci a zánětu – dvěma procesům skrytým za většinou chronických onemocnění. Aby bylo koření v boji proti civilizačním chorobám účinné, je potřeba, aby představovalo alespoň 5 % našeho jídelníčku každý den.

Na tomto provoněném semináři se seznámíte s léčivými účinky více než 20 běžně používaných českých i exotických koření, dozvíte se, jak do svého jídelníčku zařadit více koření, jak jej vhodně kombinovat s potravinami a také Vás čeká okořeněná ochutnávka.

Certifikovaný seminář Školou Klinické naturopatie

Mgr. Petra Smolíková

Lektor: Mgr. Petra Smolíková se již 15 let věnuje individuálnímu poradenství a terapiím, přednáškám, seminářům a kurzům v oblasti zdraví, nutriční terapie a seberozvojovému poznání. Vystudovala výživu člověka na 3.LF UK Praha a LF MU v Brně,  je lektorkou ve Škole Klinické Naturopatie, lektorkou kurzu Mokoša Retreat a také zakladatelkou SAWA centra. Jejím mottem je: “Pochopit mozaiku života, protože naše tělo propisuje jen to, co žijeme.”

AKCE: Přijďte na seminář ve dvou a oba získáte slevu 10 %. Pro uznání slevy do poznámky v přihlášce uveďte, že přihlašujete dvě osoby a jméno druhé osoby. Tuto slevu nelze sčítat s jinými slevami a studentskými cenami. 

Úroveň: *
Stupně úrovní:
* odborná znalost není nutná
** předpokládá se základní porozumění termínům anatomie, fyziologie či biochemie
*** předpokládá se znalost termínů anatomie, fyziologie či biochemie 


Informace pro studenty Školy KN: Tento seminář patří mezi volitelné semináře. Doporučeno pro studenty 1. a 4. ročníku. Seminář se vám započítá do studia jako 6 hodin kontaktní výuky.

Cena: 2 490 Kč
Možnost zakoupit také jako dárkový poukaz

Na konci semináře účastníci obdrží certifikát o jeho absolvování.

Místo konání: Praha (přesnou adresu obdrží účastníci emailem) 


Vaše dotazy vám rádi zodpovíme na seminare@skolanaturopatie.cz .

Líbí se vám tento seminář ? Mohli by vás také zajímat: Funkční potraviny – nezbytná součást moderní výživy.

Organizátor si vyhrazuje právo na změnu. Pro otevření semináře musí být naplněna minimální kapacita.