Funkční potraviny – nezbytná součást moderní výživy

Sobota 14. 3. 2020 9:00 – 16:15 hod (12:00 – 13:15 – přestávka na oběd)

Funkční potraviny nám poskytují léčebný benefit nad rámec své základní nutriční hodnoty a pozitivně ovlivňují naše zdraví. Každá taková potravina má určitou „funkční složku“, která je našemu zdraví prospěšná – probiotické kultury, prebiotika, rostlinné stanoly a steroly, flavonoidy, enzymy či významné množství určitých vitaminů či minerálů.

V tomto jednodenním semináři se naučíte, jaké funkční složky dané potraviny obsahují, jaké je jejich působení a jak a proč je zařadit do svého jídelníčku pravidelněji, aby obohatily a upevnily Vaše zdraví. Čeká Vás i ochutnávka vybraných potravin a příprava výživného smoothie.

Seminář certifikovaný Školou Klinické Naturopatie.

Mgr. Petra Smolíková

Lektor:  Mgr. Petra Smolíková se již 15 let věnuje individuálnímu poradenství a terapiím, přednáškám, seminářům a kurzům v oblasti zdraví, nutriční terapie a seberozvojovému poznání. Vystudovala výživu člověka na 3.LF UK Praha a LF MU v Brně,  je lektorkou ve Škole Klinické Naturopatie, lektorkou kurzu Mokoša Retreat a také zakladatelkou SAWA centra. Jejím mottem je: “Pochopit mozaiku života, protože naše tělo propisuje jen to, co žijeme.”

Úroveň: *
Stupně úrovní:
* odborná znalost není nutná
** předpokládá se základní porozumění termínům anatomie, fyziologie či biochemie
*** předpokládá se znalost termínů anatomie, fyziologie či biochemie 


Informace pro studenty Školy KN: Tento seminář patří mezi volitelné semináře. Doporučeno pro studenty 1. ročníku. Seminář se vám započítá do studia jako 6 hodin kontaktní výuky.

Cena: 2 490 Kč
Možnost zakoupit také jako dárkový poukaz

Na konci semináře účastníci obdrží certifikát o jeho absolvování.

Místo konání: Praha (přesnou adresu obdrží účastníci emailem) 

Vaše dotazy vám rádi zodpovíme na seminare@skolanaturopatie.cz

Líbí se vám tento seminář ? Mohli by vás také zajímat: Léčebné koření ve vaší kuchyni či Základy Funkční medicíny v praxi.

Organizátor si vyhrazuje právo na změnu. Pro otevření semináře musí být naplněna minimální kapacita.