Serotonin a štěstí


SEROTONIN A ŠTĚSTÍ

Veřejná přednáška

sobota 24.3.2018

14:00 – 15:00

 

Bez určitých látek v našem mozku bychom nikdy nebyli schopni prožívat pocity radosti, dobré nálady či zamilovanosti. Jednou z nejdůležitějších látek ovlivňujících naši náladu je serotonin.

Serotonin, někdy nesprávně nazývaný „hormon štěstí“, funguje v našem mozku jako neurotransmitter (přenašeč nervových vzruchů). Jeho nedostatek vede k nízkému přenosu vzruchů spojenému s podrážděností, depresí, agresivitou či poruchami spánku. Naštěstí existují způsoby, které nám umožňují hladinu serotoninu přirozeně navýšit a dopřát si pocit štěstí a spokojenosti!

Přijďte si poslechnout přednášku Kateřiny Boesenberg, ND, zakladatelky Školy KN, o tom, jak serotonin vnímá Funkční medicína, jak si přirozeně pomocí potravin, doplňků stravy a malých změn životního stylu zvýšit jeho tvorbu a trvale zlepšit svoji náladu 🙂

Těšíme se na Vás!

 

Místo konání: Spálená 80/8, Praha 1

Vstupné zdarma

 

Organizátor si vyhrazuje právo na změnu. 

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás na info@skolanaturopatie.cz nebo zavolejte
na 723 285 842.